3-bit rezy

  • warning: Creating default object from empty value in /home/kucharka/public_html/sites/all/modules/fivestar/fivestar.module on line 931.
  • warning: Creating default object from empty value in /home/kucharka/public_html/sites/all/modules/fivestar/fivestar.module on line 931.
Druh jedla: Druh prípravy: Kuchyňa:

Počet porcií: 8
Čas prípravy: 60 min
Ingrediencie:
Cesto: 300 g hladkej múky, 100 g práškového cukru, 1 PL kakaa, 1 prášok do pečiva, 2 vajcia, 1 dl oleja, 2,5 dl mlieka. Krém 1: 3 dl mlieka, 2 Zlaté klasy, 1 vanilínový cukor, 100 g práškového cukru, 250 g masla. Krém 2: 1 Salko, 250 g masla. 2 balíčky maslových sušienok bielych.

Príprava:

Cesto: vajcia, cukor, kakao, olej vymiešame a postupne pridáme múku zmiešanú s práškom do pečiva a mlieko. Cesto vylejeme do vymasteného a múkou vysypaného pekáča. Upečieme v rúre vyhriatej na 180°C.
Krém 1: z mlieka, pudingového prášku, práškového a vanilínového cukru uvaríme puding. Po vychladnutí zmiešame s maslom a dobre vyšľaháme.
Krém 2: Neotvorenú konzervu varíme 2 hodiny. Po vychladnutí konzervu otvoríme a obsah vyšľaháme s maslom.
Na upečené a vychladnuté cesto vylejeme krém 1 a poukladáme naň biele sušienky. Na sušienky nalejeme krém 2, polejeme čokoládovou polevou.
Krájame na menšie obdĺžniky.


Vhodné pre:
detská oslava, delená strava, narodeniny, meniny, rodinná oslava
5
Počet hlasov: 2
Váš hlas: Žiadne
Pridané adriana